MyCounter - счётчик и статистика
Лазня на Дніпрі будиночок рибака

Як правильно парити дівчину у лазні

особливості паріння


девушка, баня, парится, лето

Особливості паріння жіночої статі

Існує думка, що виключно чоловіки можуть бути справжніми знавцями у банній справі. Насправді ж, жінки можуть розбиратися в нюансах відвідування лазні не гірше за чоловіків. У своїй практиці я навіть зустрічав жінок-банщиць.

Насправді це все упередження. Дівчата так само може з радістю паритися в лазні, як і чоловік. Єдине, що недосвідченій у лазневій справі дамі справді може показати всю красу ширяння саме чоловік. Неповторні та яскраві відчуття їй забезпечені!


Повернемося до питання, як парити в лазні дівчину?


Якщо ви вирішили запросити дівчину на побачення в лазню, слід залишити своє бажання піддати пару і зробити максимальну температуру в парній. У всьому краще бути помірним. Це означає, що парити недосвідчену дівчину краще як новачка: з максимальним комфортом та мінімальною температурою.

Якщо дівчина в лазні ніколи не була, немає необхідності робити більше двох заходів по п'ять-сім хвилин. А зразковий графік першого походу в лазню нехай буде такий.

Перед початком лазневих процедур дозвольте дівчині прийняти теплий душ. Після цього можна зробити перший захід протягом п'яти хвилин. Вийшовши з парильні, можна відпочити, випити трохи чаю, прийняти теплий душ. Після цього може бути другий захід, цього разу температура в парилці може бути трохи вищою, а паритися вже можна з віником. Вища температура досягається підливанням гарячої води на камені за допомогою ковша.

Після цього заходу дівчина приймає холодний душ - і вирушатиме в третій захід на кілька хвилин. Завершує процедуру теплий душ.

Кожен чоловік перед походом у лазню повинен знати, як правильно парити віником прочитавши мою статтю, як правильно паритися в лазні. Перед процедурами необхідно уточнити у дівчини чи немає протипоказань. Починати ширяти її необхідно при температурі не більше 60 градусів, щоб їй було комфортно. Не потрібно робити занадто високу температуру і боротьбу піддавати пару, тому що для жіночого не підготовленого організму це може виявитися досить сильним навантаженням і може призвести до запаморочення.

Основна складність лазневих процедур – другий і третій захід у лазню, коли потрібно працювати віником. Не кожен вміє робити це ніжно, оскільки подобається дамам.

Перший підготовчий етап – це обпахування. Для початку процедури необхідно укласти дівчину на полицю. Після цього потрібно плеснути буквально трохи гарячої води на розпечене каміння. Можна додати у воду ароматизовані олії.

Коли з'явиться пара, можна зробити обпахування. Цей прийом полягає в тому, що ви проводите віником уздовж тіла дівчини, не торкаючись її тіла, ніби наздоганяючи гаряче повітря згорну донизу.

Наступний не менш важливий етап ширяння дівчини у лазні з віником – погладжування. Для того щоб застосувати цей прийом, слід опустити прогрітий під стелею віник на стопи, а потім плавно провести їх по тілу до шиї і в зворотному порядку, далі обробити бічні частини тіла.

Після закінчення процедури погладжування можна перейти до техніки зняття. Цей прийом полягає в тому, що по спині, стегнам, ликах, ступням, попереку наносяться легкі ковзаючі удари.

Після цього необхідно перейти до похльостування. Ця техніка відрізняється від погладжування тим, що удари наносяться зверху, захоплюючи гаряче повітря зі стелі парної. Хльостати варто несильно, але відчутно. У ході похльостування варто запитати у дівчини, як вона почувається, чи не боляче їй, а якщо вона скаржиться, трохи знизити інтенсивність.

У проміжку між ширянням дівчині можна запропонувати відпочити. Після цього можна зробити наступний захід у парилку, де все повторюється спочатку. Продовжити можна розтиранням березовим віником (ви розтираєте тіло через віник) або розтяжкою (віники ведуть назустріч один одному).

Зрештою, можна перейти до охолодження. Охолоджуватися потрібно за відчуттями-або прохолодний душ, відро-водоспад або поринути у Дніпрі. Взимку можна навіть запропонувати дівчині обтертися снігом. Після закінчення процедур обов'язково напоїть дівчину гарячим чаєм з лимоном та медом.

Насамкінець хочу нагадати вам, що виконання лазневих процедур вимагає хорошої фізичної підготовки, оскільки процедури ширяння відбуваються при високих температурах


У нашому банному комплексі існує програма для двох.

Русская баня на Днепре Домик рыбака

Лазня на Дніпрі "Будиночок рибалки" нагадує Вам, що задоволення від гарної якості триває набагато довше ніж задоволення від гарної ціни