MyCounter - счётчик и статистика

Лазня на Дніпрі Будиночок рибака

Лазня та спорт

Чи варто ходити у лазню спортсменам

Чим корисна лазня для спортсменів

девушка спорт лето

Яка ж користь лазні після тренувань? Я і мої діти займаються спортом, і не секрет як забиваються наші м'язи і як шкідлива молочна кислота, яку вони виділяють при сильних навантаженнях. Моя думка така, що в лазню краще йти не відразу після тренування, а через якийсь час, тому що під час занять наше серце і так отримує колосальне навантаження, а в лазні ми не дамо йому спокою і таким чином можемо його підсадити.

Так звані "сауни в спортзалах", не дають такого ефекту, який може дати російська парна з досвідченим банщиком і правильним парінням. Їх навіть і лазнею назвати не можна, бо це сухоповітряна термокабіна. Оздоровчих ефектів від неї набагато менше, ніж шкідливих. Під час потіння в сауні з температурою більше вісімдесяти градусів виділяється піт, що не виводить, а міжклітинна рідина, завдання якої охолодити поверхню тіла від перегріву, при ширянні в російській лазні при правильному співвідношенні температури і вологості: Прискорюється метаболізм, і це дуже важливо при контролі ваги; покращується виведення продуктів метаболізму (сечовини та молочної кислоти); знижується м'язовий тонус.

Лазня корисна спортсменам, вона приносить полегшення при болях у м'язах та суглобах, що виникають після навантажень, викликає емоційну релаксацію, поглиблює сон, покращує апетит, що призводить до гарного настрою та самопочуття.

Лазня на Дніпрі "Будиночок рибалки" нагадує Вам, що задоволення від гарної якості триває набагато довше ніж задоволення від гарної ціни