MyCounter - счётчик и статистика
Лазня на Дніпрі Будиночок рибака

Бані - корисні поради

Правила відвідування лазні

Чому після лазні болить голова і чи можна це запобігти

Відвідування лазні, як і будь-яка технологія має точні правила, як потрібно користуватися. У лазні також є три ключові умови. Правила, які не можна порушувати. Три правила яких потрібно дотримуватись завжди.

У китайській медицині є такий символ інь та янь. Дві протилежності, які перебувають у рівновазі, та ключове слово тут рівновага. З лазнею те саме, якщо ви нагрілися, тоді ви змістили рівновагу у бік тепла і вам треба цю рівновагу повернути.
Перше це холод, тобто вам треба охолонути. Це мало хто робить. Тобто у лазні попарились і потім йдете на лаву відпочивати. Це не правильно. Якщо ви попарилися в лазні, спочатку потрібно піти і постояти під холодним душем хвилину, або остудитись у річці і посидіти там доки не охолонеш. Наша баня на воді ідеально підходить для цього методу охолодження. Ось тільки після цього можна відпочивати, або знову йти в лазню. Якщо так діяти після кожного нагрівання охолоджуватися. то лазня приноситиме задоволення
Другий момент – це вода. У лазні ви багато потієте, знову ж таки порушується водний баланс. Так, ви втрачаєте воду і отримуємо зневоднення, і людина у лазні попарилася, приходить додому, потім починає пити воду. Пити воду в лазні або після лазні – це вже пізно. Воду потрібно пити до лазні. Перед приходом у лазню вживаємо велику кількість води. Так само під час лазні ви продовжуєте пити велику кількість рідини, щоб не допустити зневоднення.
Третій момент – це сіль. При нагріванні тіла відбувається велике виділення поту. Разом із згодом виходять не тільки токсини а й мінерали. У великій кількості ми втрачаємо сіль. Вся наша шкіра стає солоною. При виході солі з організму закривається клітина і вода може проникнути в організм. Основною ознакою втрати великої кількості солі є хвороба голови після лазні. Найпримітивніший метод це з'їсти перед лазнею дрібку солі або випити солоний розсіл.

Що протипоказано у лазні:
не відвідуйте лазню та сауну, якщо у вас є протипоказання щодо здоров'я
не вживайте алкогольних напоїв
не переїдайте перед лазнею. У процесі паріння перекушуйте чимось легким - наприклад сухофруктами, бублики з чаєм, овочами та фруктами.
не куріть у лазні.

Якщо ви дотримуватиметеся цих трьох основних умов, тоді будь-яка лазня приноситиме радість і гарне самопочуття.Лазня на Дніпрі "Будиночок рибака" нагадує Вам, що задоволення від хорошої якості триває набагато довше ніж задоволення від хорошої ціни